fizika ,sebesseg2013. szept. 30. 19:11
1/2 anonim válasza:
ez így kevés adat, kellene az idő vagy a gyorsulás
2/2 anonim válasza:
úgy látom, az idő maradt le
ekkor s=(v0+vt)/2*t alapján:
2s=(v0+vt)*t
2s/t=v0+vt
v0=2s/t-vt