Segítség! 1 gépkocsi 41.6 m úton s allat 12,8 m/s sebességet ért el. Mekkora volt a kezdősebessége?

fizika ,sebesseg

2013. szept. 30. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ez így kevés adat, kellene az idő vagy a gyorsulás
2013. szept. 30. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:

úgy látom, az idő maradt le


ekkor s=(v0+vt)/2*t alapján:


2s=(v0+vt)*t


2s/t=v0+vt


v0=2s/t-vt

2013. szept. 30. 20:48