a, 2x-(x+8)=18
b, 2x-(x-8)=18
2013. szept. 23. 18:28
1/2 anonim válasza:
a, 2x-(x+8)=18
2x-x-8 = 18
x = 26
b, 2x-(x-8)=18
2x-x+8 = 18
x = 10
2/2 anonim válasza:
a/ x = 26
b/ x = 10
Na haragudj, de Te hányadikos vagy?
-KA-