2013. szept. 18. 17:14
1/2 anonim válasza:
Felbontod a zárójelt:
2a-6+2b+4=0
2(a+b)=2
a+b=1
Végtelen sok ilyen számpár van, kell még egy egyenlet.
2/2 A kérdező kommentje:
de a zarojel utan a 2 a negyzeten van es akor hogy lesz?
2013. szept. 20. 15:33