Sürgős!!2013. szept. 11. 12:08
1/2 anonim válasza:
cos ß = sqrt(1-sin^2ß)=1-0,36=0,64
tg ß = sinß/cosß=0,6/0,64=0,9375
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2013. szept. 11. 15:06