Evelin Linett kérdése:

Sin alfa = 0,6. Határozd meg a cos alfa és a tg alfa értékét az alfa megadása nélkül. Valaki segítene?

Sürgős!!
2013. szept. 11. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

cos ß = sqrt(1-sin^2ß)=1-0,36=0,64


tg ß = sinß/cosß=0,6/0,64=0,9375

2013. szept. 11. 13:29
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2013. szept. 11. 15:06