nem tudom hogy szokták jelölni gépen,az a lényeg,hogy n-edik tag,amit kicsivel írtam,az alsó indexben van2013. szept. 10. 17:49
2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen komoly,miért?
2013. szept. 10. 17:59
4/6 anonim válasza:
A viccelődőknek itt van a feladat részletesen leírva:
Most már csak bizonyítani kellene, hogy 7 az EGYETLEN közös elem.
5/6 anonim válasza:
#4 vagyok.
Elnézést, a #3 -as megadta a választ, csak a " mikó "-tól nem értettem meg.
Két négyzetszám különbsége valóban így írható fel, viszont az 5 csak 5*1 -re bontható, tehát csak m=3, n=2 lehet a megoldás. (3^2-2=2^2+3=7)
6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. szept. 14. 21:15