2013. szept. 9. 18:34
1/2 anonim válasza:
Ha csak ennyi adat van megadva, nincs túl sok lehetőség: vagy szorozni vagy osztani kell őket egymással...
2/2 anonim válasza:
mechanikai munka = az erő és hatótávolság szorzata, azaz W=F*d, mértékegységekben: J=N*m !!!!!!!