Pásztor Dani kérdése:

Hogyan számítjuk ki az erőből és a munkából az utat? F=2500N W=500KJ m=?


2013. szept. 9. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi adat van megadva, nincs túl sok lehetőség: vagy szorozni vagy osztani kell őket egymással...
2013. szept. 9. 19:03
 2/2 anonim ***** válasza:
mechanikai munka = az erő és hatótávolság szorzata, azaz W=F*d, mértékegységekben: J=N*m !!!!!!!
2013. szept. 9. 22:14