Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt valaki segítene lefordítan...

Ezt valaki segítene lefordítani nekem lefordítani angolra? Léci nan fontos

Figyelt kérdés
ez a nyár nagyon gyorsan elmúlt .volt szülinapom is .én idén nem voltam tengeren,de voltam táborban Pacséron ami nagyon jó volt.sátorban aludtunk.sok barátot szereztem és nagyon érdekes volt..jövőre is menni fogok 2 hétre..idén sokat úsztam még.voltam a barátokkal..itthon sokat segítettetem füvet vágtam,tanultamn főzni,takarítottam.sportoltam is sokat görkorcsolyáztam,bicigliztem,futottam.nagyon jó volt de vártam az iskolát
2013. szept. 5. 19:24
 1/2 anonim válasza:

I spend the last summer really quickly. I had birthday. I haven't been to a sea this year but I was in camp in Pacsér, that was very good. We slept in tents. I made a lot of friends and that was very interesting. I will go there for 2 weeks next year. In this year I have swum a lot. At home I helped a lot, mowed lawn, learned how to cook, tidied the house. I sported a lot, teached the teacher's mother to enjoy me, I was riding the bicicyle and ran. These things were cool but I was looking forward to the school year.


Tanulj meg magyarul írni és utána tanulj angolt is.

2013. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Girgoy ***** válasza:

Kedves válaszoló. Bocs, hogy elrontom a poénodat, de ha már a "biciglis" (helyesen: "bicikli") rész elé beszúrtad, hogy "megtanítottam a tanár anyját, hogy élvezzen engem", legalább a helytelen teached helyett taught-ot írtál volna, mert ez rendhagyó ige.


Egyébként le tudnám fordítani az egészet helyesebben, de a kérdezőre tényleg ráfér a gyakorlás mindkét nyelven, úgyhogy most kivételesen azzal többet segítek, ha nem segítek, hajrá! ;)

2013. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!