Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kutatásmódszertan házi dolgoza...

Kutatásmódszertan házi dolgozat, Valaki?

Figyelt kérdés
SOS. Kutatásmódszertan házi dolgozatra lenne szükségem. Fősuliba kéne. Akármilyen téma jó lesz. Ha valaki tud ilyennel szolgálni, nem baj ha régi, akármilyen kutatási módszerrel készült jó lesz. Köszönöm előre is.
2009. okt. 24. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mennyi idő megírni egy ilyet, nekem van vagy 10 de oda nem adom, hogy te felhasználd, és az is meglepne, ha más is megtenné. Ha segítség kell akkor szívesen, de amit kérsz az a pofátlanság kategóriája. Egyébként neten tuti találsz.
2009. okt. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, nem full dolgozat kéne, nem jól fogalmaztam... Egy ilyen vázlat szerű kéne... Úgy mondom, hogy egy ilyen butított verzió. Nem használnám fel, mert közel sem lenne azon a forma, követelmény stb. Csak kb nagyon ég a talaj a lábam alatt, és sehol nem tartok, aztán gondoltam kicsit segítek magamon. Köszi előre is.
2009. okt. 24. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor:

Téma: nálam ez kb 5 mondat,

Indoklás. miért is ezt a kutatást választottam, miért tartom érdekesnek, miért aktuális, miért kell kutatni, milyen eredményeket várok a kutatástól, miként lehet azokat majd a későbbiekben felhasználni

Hipotézisek: kb 4 et minimum fogalmazz meg, arról, hogy milyen kérdésekre is keresed a választ, mi a te meglátásod a kérdéseknél, azok a feltevések, amikre az egész kutatás épül, nem baj, ha nem igazolódik be

Módszereke: leírod az összes módszert amit alkalmaztál, szakirodalom, kérdőívezés, teszt kitöltés, próbafeladat, akármi

A téma feltárása: nyílván ebbe írod a nagyobb részt a lényeget, a kutatásod

Összegzés: leírod a gondolataidat amik felmerültek a kutatás során, a hipotéziseket, hogy bizonyítva lettek-e, mikor hogyan , és miért, ha nem akkor is miért, mi cáfolta, értékeled, esetleges megoldási javaslatot is írsz

Ennyi

2009. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!