Valaki nem tudja egyenlettel megoldani?
Nekem ez már túl magas :D
2009. okt. 19. 15:08
1/11 Nemo kapitány (V.A.) válasza:
3 ismeretlen, 1 egyenlet, ez szerinted vicces?
2/11 A kérdező kommentje:
Ez van a matekkönyvben...
2009. okt. 19. 15:13
3/11 anonim válasza:
Hányadikba jársz? Aki ezt a kérdést írta, szerintem elég buta. A megoldás 57 386,33333333333, annyit írj be, hogy 57 386,333.
4/11 A kérdező kommentje:
9edikbe
2009. okt. 19. 15:58
5/11 anonim válasza:
172 159 / 3 = ?
? = megoldás
VAGY
172 159 / 3 = ?
(? / 3) * 2 + (? / 3) = ¤
¤ = megoldás
Nem tudom, hogy melyik, nekem is túl magas, még csak negyedikes vagyok.
6/11 anonim válasza:
Most mennem kell. Később jövök, 1-2 óra múlva.
7/11 A kérdező kommentje:
Elég furcsa lenne ha a kapitány annyi éves mint a fia :)
2009. okt. 19. 16:01
8/11 anonim válasza:
172 159 = 13 * 17 * 19 *41
vagyis a 13, 17, 19, 41 közül kettő szám a kérdezett érték közül kettőre válasz, és a harmadik kérdezett értékre válasz a 13, 17, 19, 41 közül maradt kettő szám szorzata.
A válaszadáshoz most már használd a józan eszed!
9/11 anonim válasza:
Az utolsó válaszhoz még annyit hozzátennék, hogy akár 1 éves is lehet a gyerek, ezt az osztót is vedd figyelembe.
10/11 A kérdező kommentje:
Hajó 221 méter, fiú 19 éves, és a kapitány 41 éves. Köszönöm a segítséget!
2009. okt. 19. 18:29