Hogyan kell szorzattá alakítani? (lent)

√3+√12+√27=
2009. okt. 11. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
√3+√12+√27=√3+2√3+3√3=(1+2+3)*√3=6√3
2009. okt. 11. 21:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 11. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem lesz valami széép parciális törtekre bontás, de nem:'(
2009. okt. 11. 23:43