Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leforditanatok ezt az angol...

Leforditanatok ezt az angol szoveget nekem?

Figyelt kérdés

Urquhart Castle sits beside Loch Ness in the Highlands of Scotland. The castle, situated on a headland overlooking Loch Ness, is one of the largest in Scotland in area.[2] It was approached from the west and defended by a ditch and drawbridge. The buildings of the castle were laid out around two main enclosures on the shore. The northern enclosure or Nether Bailey includes most of the more intact structures, including the gatehouse, and the five-storey Grant Tower at the north end of the castle. The southern enclosure or Upper Bailey, sited on higher ground, comprises the scant remains of earlier buildings.


Elore is koszi:)!



2013. jún. 11. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Kerlek segitsetek!!!En nem tudok angolul:(((

Ezt adta ki a gugli fordito valaki ertelmezne nekem?


Urquhart vára mellett ül Loch Ness, a Skót-felföldön. A kastély található, egy földnyelven, kilátással Loch Ness, az egyik legnagyobb Skóciában területen. [2] Ez volt megközelíteni a nyugati és védte egy árok és felvonóhíd. Az épületek a vár rakták ki körülbelül két fő házak a parton. Az északi ház vagy Nether Bailey tartalmazza a legtöbb nagyobb ép struktúrák, ideértve a kaputorony, és az öt-emeletes torony Grant északi végén a vár. A déli ház vagy felső Bailey, elhelyezni a magasabban fekvő, magában foglalja a csekély maradványai korábbi épületek.

2013. jún. 11. 19:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Urquhart kastély/vár a Loch Ness mellett van a skóciai Felföldön. A vár egy hegyen helyezkedik el kilátással a Loch Ness-re, ez az egyik legnagyobb terület Skóciában. Ezt először nyugat felől közelítették meg és egy árokkal illetve egy felvonóhíddal védték meg. A vár épületeit két fő bekerített épület "köré" építették a várárok partján. Az északi "körűlkerítéshez" vagy másnéven az "Alsó Bailey"-hez tartozó épületek a legsérülés mentesebb szerkezetek, amelyhez tartozik a gatehouse és az öt emeletes Grant Torony a vár legészakibb részén. A keleti rész vagy másnéven a "Felső Bailey", a legmagasabban fekvő rész, amely tartalmazza a legkorábbi épületek maradványait.
2013. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából a castle-t azt kastélynak is és várnak is lehet mondani, én várnak írtam. Szerintem a szövegben szereplő castle az vár, mert a kastély az inkább pl. a The Tower of London.
2013. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi bar egy kicsit elkestel de azert kosz ment a zold kez!!!
2013. jún. 12. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi! Csak most láttam meg a kérdést.
2013. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!