Légyszi vezessétek le végig !2009. okt. 8. 13:07
2/8 anonim válasza:
meg így folyóírásban nem egyértelmű minden
3/8 anonim válasza:
1/2x + 3x2 *5 = 11/3 x *(szorozva) 2x meg 3x + 2c = 11/3 x 2= 13/2 + 2c = 15/2c
:D
4/8 anonim válasza:
így nem nagyon tudunk segíteni...
5/8 anonim válasza:
nem tudom, hogy hogy kell megcsinálni, de így akarta szerintem leírni a kérdező:
(x'négyzet'-3x'négyzet'+3x'ötödiken')*(2x'négyzet'-3x+2x)
remélem így érthetőbb és tudnak segíteni :)
6/8 anonim válasza:
előző vagyok, elírtam.. sorry
(x'1/2ken'-3x'négyzet'+3x'ötödiken')*(2x'négyzet'-3x+2x)
7/8 A kérdező kommentje:
Én jól irtam le mert a vége nem 2x hanem 2c!! Az a neve hogy több tag szorzása több taggal! De h mit kell csinálni arról fogalmam nincs mert ennyit irt fel a táblára a tanár!
2009. okt. 8. 23:01
8/8 A kérdező kommentje:
Jól írtam le a feladatot!!!!!!!! Az nem 2x hanem 2c!! De nincs odaírva h mit kell csinálni!:S Azt tanultuk hogy : több tag szorzása több taggal! Ennyi
2009. okt. 9. 13:36