2013. máj. 20. 18:22
1/2 anonim válasza:
AF=(a+b)/2
CB=a-b
BF=(b-a)/2
AS=(a+b)/3
FS=-(a+b)/6
SC=(2b-a)/3
BS=(2a-b)/3
2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. máj. 20. 20:02