Logikai matek feladat (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki tudna segíteni nekem az alábbi feladatban (részletes levezetéssel ha kérhetem mert nagyon nem boldogulok vele)

Egy országban háromféle tömegközlekedési eszközt használnak: autóbuszt, vonatot és repülőt. Bármely két város kölcsönösen össze van kötve pontosan egyféle közlekedési eszközzel. Nincs olyan város, amelyből autóbusz, vonat és repülő is indul, és nincs három olyan város, amelyek körbejárhatók ugyanolyan típusú közlekedési eszközzel (a kiindulópontba visszatérve). Határozzuk meg az országban lévő városok lehetséges maximális számát!


2013. ápr. 28. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha beírod a google-be, hogy "Egy országban háromféle tömegközlekedési eszközt használnak", akkor az 1. link leírja a megoldást


(nem leszúrás akar lenni, hogy használd a google-t, én is általában így keresek rá a feladatok megoldására :) )

2013. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :D órán kaptuk a feladatot és nem is gondoltam h fent van valahol
2013. ápr. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!