2013. márc. 28. 11:36
1/4 anonim válasza:
tg(alfa)=80/1000=0,08----->alfa=
2/4 anonim válasza:
Ez lemaradt 4,57°-os az emelkedés
3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2013. márc. 28. 13:32
4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező!
Ez egy rendkívül egyszerű feladat. Engem az aggaszt, hogy te már a kérdést is hibásan írtad le, pedig szöveges feladat megoldásához a legfotosabb a szövegértés. Akár egy többesszám elírása is hibát okozhat. Ha neked ez semmiségnek számít, akkor te tényleg messze estél a matek fájától...