Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy vegyem rá magam a lecó...

Hogy vegyem rá magam a lecó megírására?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok, azonban a házimat mindig csak este, mielőtt elaludnék kezdem megírni, mert egyszerűen délután nincs kedvem, vagy nem is tudom, nem visz rá a lélek, pedig már megfenyegettem magamat. Hogy vehetném rá magamat, hogy megírjam délután a házit, és maradhasson a kitűnő átlagom? ( ált. 6.-os vagyok)

#házi #lecke #magírás
2013. márc. 22. 21:30
 1/7 anonim válasza:
ne gépezz b@zdmeg -.-
2013. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem gépezek b@zdmeg -.-
2013. márc. 22. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy vasalatlan heggyel gyűlik meg a bajom. Jutalmakat engedek meg magamnak bizonyos időközönként, ha végzek az eltervezett feladattal.
2013. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 köszi, megpróbálom

#3 :DDDDDDDDDDDDD

2013. márc. 22. 22:08
 6/7 anonim válasza:
aha,nem gépezel,de azért válaszolsz meg kiírsz kérdéseket....
2013. márc. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én úgy értettem, h nem egész délután gépezek, csak 1- másfél őrát, de amúgy te is géppezel, különben nem válaszolsz a kérdésemre (: de ink arra várok válaszokat, köszönöm :)
2013. márc. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!