Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » IDODALOM! Pál utcai fiúkkal...

IDODALOM! Pál utcai fiúkkal hogy álltok? :O één sehogy xd 5-ös lett az olvasónaplóó, de kénee segítség. -->L/12

Figyelt kérdés

kérdések:hány tagból állt a zászlóalj?

mennyi weisz fizetése a gittegyletben?:O

mennyibe fájt nekik a trombita xd?

hány erőd van?

hány golyóót szednek el a pásztorok?

hány krajcárért lehetett trombitát venni/kapni??

lécci írjatok sokan!


12/L


2013. márc. 20. 13:43
 1/10 anonim válasza:
100%
Mi az az IDODALOM?
2013. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

miért nem tudod elolvasni?

valami bajod lesz tőle?

és szerinted mi emlékszünk rá hogy mi történ a regényben és mi nem?

ha nagyon érdekel nézd meg a GOOGLE.hu oldalon

2013. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kérted, hogy írjunk sokan, hát írok én is. :)

És mivel segítséget kértél, hát tessék:

[link]

[link]

Használd egészséggel. :)

2013. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Te nem az egyik osztálytársam vagy ( kolonics)
2013. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1.nem kértem kioktatást,2.köszönöm,és am meg baszus,5-lett az olvasónaplóm,de fél éve volt-.-" és NEM KELL KIOKTATNI-.-"nem tudsz válaszolni,nem kell osztani az észt...
2013. márc. 24. 18:53
 6/10 A kérdező kommentje:
jah amúgy ennyire tudod ,hogy hol a helyesírási szótár,hogy máár linkeled is?!elég sokszor használhatod xD szánalom-.-"legalább ne pofáznátok-.-" nem én vagyok heéyesírásból 2
2013. márc. 25. 08:26
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Úgyhogy inkább ne vergődj...

2013. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nah idefigyelj...látom nagyon szoktad osztogatni ezt a képet...ennyire gyorsan megtalálod?látom te sokat mutogatod mentségedként-.-"
2013. márc. 27. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nagyon figyelni, IQ-lightos kérdező, mert a szövegértő olvasással eddig láthatóan hatalmas gondjaid voltak. Ebben bizonyára az is közrejátszik, hogy nem olvasol eleget. Tehát olvasd lassan, és próbáld meg felfogni, megérteni.


Hazudós, lusta, igénytelen és szemtelen is vagy.


Ez eddig 5 negatív tulajdonság, amit tudni lehet rólad mindössze néhány rövid megnyilvánulásodból.

Ha így folytatod, "szép" életpálya vár rád: jó esetben elvégzel valami szakmunkásképzőt, aztán robotolhatsz életed végéig pl. varrónőként vagy egy gyár szalagsorán három műszakban.


Részletesen:


1. Senkit nem érdekel, hogy te kértél-e kioktatást vagy nem. Csak azt kaptad, amit megérdemeltél. Az életben is ezt fogod, és az még sokkal jobban fog fájni.


2. A kutyát sem érdeklik a kifogásaid sem, hogy hányas lett az olvasónaplód, és hogy ez mikor volt.


3. Igen, én annyira tudom, hogy hol van a helyesírási szótár: a könyvjelzősávomban. Főleg azért, hogy kéznél legyen, amikor a hozzád hasonlóan pocsék helyesírással bíró kiskölyköknek ajánlom a használatát.


4. A szánalom NEM az, ha valaki használja a szótárat, hanem az, ha NEM HASZNÁLJA, mint pl. te sem.

És az is szánalom, ha valaki ennyire igénytelen, mint te.


5. Ezt a képet NEM szoktam osztogatni, sokat mutogatni; te vagy az első, aki megkapta. Teljesen jogosan.


És most még örülhetsz, hogy mindezt csak a neten kaptad meg, mert így van esélyed a változtatásra. Mint már említettem, ha nem változtatsz a bunkó stílusodon és a jellemhibáidon, akkor az életben nem sokra fogsz menni. Plusz nem sokan fognak időt és energiát szánni a hosszadalmas magyarázatra, mint most én; hanem alaposan helyre fognak tenni időnként, az itt leírt válaszolóknál sokkal keményebben is, és az nagyságrendekkel jobban fog fájni...


Hát mindezek tudatában próbáld meg használni a fejedet egy kicsit, mert az arra való.

2013. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves tizenkét éves kislány!


Szinte fizikai fájdalmat éreztem, amíg olvastam a kommentjeidet.

Arcátlanul pimasz módon reagálsz, úgy látom, fáj az igazság.

A helyesírásod pedig kritikán aluli.


Kérdésedre a válaszokat itt találod:

[link]

2013. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!