2013. márc. 18. 18:50
2/3 anonim válasza:
Az előző válaszadó kommentjéről lemaradt egy zárójel. (4000/6000)*100=400/6=66,67%
3/3 anonim válasza:
Nem maradt le a zárójel, mert a szorzás asszociatív művelet. (Szem előtt tartva, hogy az osztás a reciprokkal való szorzást jelenti.)