1/a-a' = alfa * (1/ a')
a'= alfa: (1+alfa)*a
2013. márc. 15. 18:31
1/2 anonim válasza:
1/(a-a') = alfa * (1/ a') /*a'
a'/(a-a')=alfa / *(a-a')
a'=alfa*(a-a')
a'=alfa*a-alfa*a' /+alfa*a'
alfa*a'+a'=alfa*a
a'(alfa+1)=alfa*a /:(alfa+1
a'=(alfa*a)/(alfa+1)=alfa: (1+alfa)*a
2/2 A kérdező kommentje:
ezer köszönet!
2013. márc. 15. 22:53