Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 12. osztályos geometriai...

12. osztályos geometriai optika feladatok. Hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link]

A 4-es feladat kivételével egyiket sem tudom megcsinálni. Kérem, aki érti, magyarázza el, bármelyiket is. Köszönöm előre.



2013. márc. 4. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A 3. (prizmás) feladathoz van egy munkalapom, ezen beállítottam ezeket az értékeket:

[link]

Bármilyen adattal kiszámolja.

Remélem a megoldás menete is érthető ebből.

2013. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj nagyon szépen köszönöm!! így már sokkal érthetőbb :)

esetleg a 2-es feladatot csak szóban el tudnád még mondani, hogy milyen rajzot kell készítenem a feladatról?

2013. márc. 4. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóban nem tudom elmondani, de a készülő html oldalról itt van egy előzetes fénykép:

[link]

2013. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez tökéletes, köszönöm szépen

csak egy kérdésem lenne még az első csatolmányoddal kapcsolatban.

annyit nem értek benne, hogy amikor a sinβ-t számoljuk ki, miért 1,4-gyel kell leosztanunk a sinα-t? nincs elírva véletlenül? ne haragudj, ha butaságot kérdeztem

2013. márc. 4. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdező #4 -es kommentjét nagyon köszönöm. Javítottam.

(Nem dinamikusan volt beillesztve az adat, így egy korábbi feladatból ez maradt benne)

2013. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!