Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud írni egy fogalmazás...

Valaki tud írni egy fogalmazást nekem? Vagy segíteni benne?

Figyelt kérdés

Cím: Helyen a pokolban a Dante Isteni színjátéknak van egy pokol része és ott kell kiválasztani egy kört vagy bugyort.

Teljesen mind1 melyikről kell írni..de ha lehetne nagyobb bűnt "kövessek el"


2013. márc. 3. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, tudok neked fogalmazást írni. De nem akarok. Én elolvastam az Isteni színjátékot, neked csak egy éneket kell elolvasni. Én két diplomát szereztem saját erőmből, te még egy iskolai fogalmazást sem tudsz egyedül megírni. Nekem vannak más munkáim is, mint a te házi feladatod, neked nincs.
2013. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy elolvastam..de soha nem tudtam jó fogalmazásokat írni..akkor legalább abba segíts, hogy hogy tudnám elkezdeni..
2013. márc. 3. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy kezded el, hogy fogsz egy papírt meg egy tollat. Aztán választasz egy kört. Lehetsz torkos vagy szerelmi bűnös vagy ami tetszik. Találkozol Dantéval és Vergiliussal, köszöntitek egymást, szörnyülködnek a szenvedéseiden, és kifaggatnak a vétkeidről. Nem nagy ügy.
2013. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első: biztos sokra mentél a két diplomával, ha minden jöttmentnek leírod.


kérdező: most komolyan?

2013. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!