Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyar fogalmazast kellene...

Lani kérdése:

Magyar fogalmazast kellene irnom egy TV musorrol akar a valo vilagrol vagy az osszeskuvokrol vagy akarmi masrol. S nem vagyok jo benne! Egy kritika kellene . Van itt valaki aki segitene nekem? Nagyon szpen kerem valaki segitseget

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek könnyűek. :D

kritikát a legkönnyebb írni. Átfogóban átgondolod pl a való világról hogy csak egy parsztvakítás és a sok kretént húzzák be vele akinek nincs jobb dolga mint nézni más hogy él egy luxushelyen. meg hogy sok összezárt ember hogy tud mindenből problémát csinálni. Pláne ha az egész világa egy villa mint a jelen esetben. És provokálják is a bentlakókat természetesen. Ezt így végiggondolod és leírod. Régen ezeket gondold el papírra kellett fogalmazni. Szövegszerkesztőn meg tudsz törölni is ha elírtál valamit vagy nem jól fogalmaztál.

Meg pár szép szakszót beleteszel és szinte csodálatos lesz ez a fogalmazás. :)

Legalább addig is gondolkodol kicsit és eszedbe jut majd minden. Írj bele példákat emberekről meg ilyesmi.

Remélem segítettem..

2011. nov. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!