Alakítsd át C fok-ba a 273 K és 50 K hőmérsékleti értékét,majd alakítsd át K fek-ba a -100 C fok és 25 C fok hőmérsékleti értékeket!Előre is köszönöm!!!2013. febr. 27. 18:50
1/3 A kérdező kommentje:
fok*
2013. febr. 27. 18:55
2/3 anonim válasza:
C+ 273 = K
K-273 = C
273K =0 C
50K=-223 C
-100 C= 173 K
25 C = 298 K
3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 27. 18:56