Letudnátok vezetni, mert osztottam, szoroztam, és a legvége 200 lett, de bizonytalan vagyok.2013. febr. 10. 13:27
1/2 anonim válasza:
E = F/q
q= F/E = 3,2* 10^9 C
e = 1.6*10^(-19) C
n=q/e =20*10^27 db
Nekem ez soknak tűnik, de ha mindent jól csináltam elvileg ennyi.
2/2 A kérdező kommentje:
kösziköszi
2013. febr. 10. 15:48