Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene lefordítani...

Valaki segítene lefordítani angolra?

Figyelt kérdés

Kedves ....!

Azért írok, mert láttam a hirdetést egy újságban. Én egy 18 éves lány vagyok, aki nagyon szereti az állatokat! Nagyon érdekelnek a vadonélő állatok is! Szeretnék tagja lenni a fiatal vadonélő állatbarátok csoportnak!

8 éve tanulok biológiát. Nekem is vannak itthon háziállataim , pld: kutyák, macskák. A kedvenc vadállatom, a tigris, mert nagyon erőteljes megjelenése van. Szép a bundája.

Nagyon szeretnék tagja lenni a csoportnak, mert fontosnak tartom az állatok védelmét ebben a mai világban! Szeretnék segíteni, ahogy csak tudok! Várom minél hamarabbi válaszukat!


2013. jan. 23. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Dear ....!

I am writing you because I have seen your advertise in the newspaper. I'm a 18 year old girl who loves animals. I am also very interested in wild animals! I would like to become member of the young wild animal-friendly group!

I have been learning Biology for 8 years. I have also some domestic animals: dogs and cats, for example. My favorite animal is the tiger, because it has an extremely strong appearance. His fur is nice too.

I would really want to become a member of your group, because I think that the protection of animals is very important in these days now. I would like to help them anyhow I can ! I am looking forward to your response!

2013. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!