Átlagom: 4.7
Most volt félévi vizsga ami 3-as lett /pár százalék kellett volna a négyeshez/
Nálunk ez úgy van, hogy a 4.7 az 1 jegy a 3as kettőnek számít.
2013. jan. 13. 12:44
2/2 anonim válasza:
ha jól értettem, akkor így néz ki a képlet:
(4,7+3+3)/3 = 10.7/3= 3,566666666666667 --> innen a tanár hozzáállásától függ