2013. jan. 11. 21:23
1/2 anonim válasza:
x/4 - 4 = x/3 - 7
közös nevezőre hozod az egyenletet (12)
(3x-48)/12 = (4x-84)/12
3x-48 = 4x-84
x = 36
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))))
Bocs, de véletlenül arra mentem rá, h nem hasznos a válasz. Hogy tudom visszavonni?
2013. jan. 12. 07:48