Hogyan tudom kiszámolni az eredő erő hatásvonalának helyét?

2013. jan. 9. 20:50
 1/2 PósánéAnita ***** válasza:

F1*k1=F2*k2, azaz a forgatónyomatékaik egyenlők

k1+k2=a két erő távolsága,

ezekből meg tudod határozni

2013. jan. 10. 09:00
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jan. 13. 17:12