Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Most hogy tanuljak földrajzot?

Most hogy tanuljak földrajzot?

Figyelt kérdés
Holnap írunk, mindenképp jó jegyet szeretnék. Az a baj, hogy amiből írunk, pont nem voltam ott akkor és nincs meg az órai munka (próbáltam kérni az osztálytársaimtól de nem írnak vissza, van akire meg nem merek ráírni) szóval abból írunk hogy a kőzetek melyik földtörténeti időben keletkeztek... pl. feketekőszén: óidő, karbonidőszak... Ezt kéne tudni de nem tudom honnan szedjem le az anyagot :( Tudnátok segíteni vagy tippeket adni?
2013. jan. 6. 14:59
 1/9 anonim válasza:
wikipédiázz, vagy betegedj le (VÉLETLEN..:$$)
2013. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
amúgy tankönyvben?
2013. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tankönyvben csak a feketekőszén van azért tudom ezt. beteg biztos nem leszek :) wikiben meg hogy keressem?
2013. jan. 6. 15:03
 4/9 anonim válasza:
ha Magyarország földtörténeti korait szeretnéd tudni azért le tudom fotózni a füzetem de ha úgy a földé kell nem tudok segíteni:(
2013. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az is jó lesz nekem nagyon megköszönném ha megtennéd
2013. jan. 6. 15:09
 6/9 anonim válasza:
[link] ha nem tudsz valamit elolvasni szólj, bocsánat a kamerám minőségéért/írásomért:(
2013. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úristen de jó nagyon sokat segítettél köszönöm szépen mindjárt megnézem mit nem tudok elolvasni :))
2013. jan. 6. 15:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Eltudtam mindent olvasni nem baj látszik minden rendesen köszönöm szépen :))
2013. jan. 6. 15:26
 9/9 anonim válasza:
semmiség:$
2013. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!