2012. dec. 26. 16:36
1/1 anonim válasza:
Ez egy munkavégzéses feladat a táblázatba kell a W(munka), t(idő), P(teljesítmény), A melegvizesnek a P=1/20 t=x-4
W=x-4/20 A hidegvizesnek P=1/25 t=x W=x/25 mivel a ha a két munkát összeadjuk az 1 ebből meg van az egyenlet, azaz x-4/20+x/25=1 megoldod az egyenletet.