2012. dec. 12. 17:13
1/4 anonim válasza:
2/4 A kérdező kommentje:
okés kösz, a bonyolult dolog helyett annyit csináltam hogy fejben eltűntetek 1 dolgot és úgy számolok mert nem tudtam kiszámolni az oldalakat, de végül sikerült
2012. dec. 12. 19:27
3/4 anonim válasza:
"fejben eltűntetek 1 dolgot"
Hát, erre kíváncsi lennék! Te tudod!
4/4 A kérdező kommentje:
hát a/0,702 = b/0,936, b/0,936 = c/0,911
na akkor fogom magam az A-bol a számot a B mellé rakom az a-t meg a képletbe nem írom be és ugyan ez a C-vel, tehát a B-t fejezem ki, de lényegében ki jön a dolog
2012. dec. 12. 21:48