Valaki gyorsba segítsen már a háziba. _. tudom hogy hülyeségnek tűnik, hogy ide teszem fel, de valahogy nem tudom megérteni>< (? )

40autómodell közül 22személyautó, a többi teherautó. Mekkora része, illetve hány százaléka a teherautók száma az autómodellek számának
2012. dec. 3. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

22/40=11/20

(22/40)*100=55%

2012. dec. 3. 17:27
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostmár értemC: KösziiC:
2012. dec. 3. 17:34