Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehetnék jobb matekos?

Hogyan lehetnék jobb matekos?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó fejszámoló meg alapból sem számolok jól,nem sokára iskola és hogyha elkezdek minden nap például szorozni összeadni kivonni osztani akkor jobban fog majd menni ? Légyszíves segítsetek
2009. aug. 17. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
nem mindegy,hogy általános iskola első osztályát kezded,vagy pl a gimit.
2009. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most megyek középiskolába..és félek ez miatt..
2009. aug. 17. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is így voltam ezzel tavaly, akkor kezdtem a gimit és énis féltem, hogy mi lesz velem mert teljesen hülye vagyok matekból meg fizikából is. Én jártam külön matektanárhoz aki minden héten egyszer foglalkozott velem azzal jobb lettem valamennyire kicsit segített mert ugye gyakoroltam de még így is csak a kettest tudtam elérni évégén. Még a matek tanárom mondta nekem olyan "kedvesen", hogy ahhoz, hogy valaki jó legyen matekból arra születni kell és sajnos a legtöbb ember tök hülye a matekhoz mint én. Pedig a matek nem minden...
2009. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szia köszönöm hogy ezt megírtad, szerintem én is kérni fogok egy matek tanárt mert ha általánosba nem ment akkor mi lesz velem középiskolába,ezért gondoltam arra hogy majd elkezdek minden nap számolgatni meg ilyenek de hát akkor nem tudom mert lehet van valami abban hogy születni kell rá :/
2009. aug. 17. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én egyetértettem azzal,hogy születni kell rá, általánosban 3-4-es voltam de csak azért mert vidéki vagyok és hát vidéken semmi amit tanítanak, de akkor ezt nem tudtam és azt hittem, hogy gimiben minden jó lesz aztán rájöttem az ált. semmit se tanultam és, hogy tényleg születni kell rá, hogy valaki jó legyen benne, de nem zavar mert a továbbtanulásomhoz nem kell.Hiába szívat a matektanárom ( a sulis), hogy nem viszem majd semmire ha még az alapokat is alig tudom nem érdekel biosz-kémiás suliba járok és ami én szeretnék lenni ahhoz sehogy se kell a matek...Úgyhogy tényleg mondom a matek nem minden, kiv. persze ha a későbbiekben kell majd ahhoz ami lenni szeretnél, ha meg nem akkor ne görcsölj ezen!!!

Jah am. a 2.válaszoló voltam:)

2009. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát jó neked, sok sikert, én közlekedésre megyek utána logisztika vagy ilyesmi szóval oda kell a matek ..:/
2009. aug. 17. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem para kérdező.Én általánosban kajak eleinte 3-as voltam utánna 6-8.-ban lettem 4-es 5-ös,nem vicc.


Gimiben 1.-ben megint 4-es aztán 4-5-ös voltam.

Szal lehet javulni készüléssel.Most meg ELTE programtervező informatikus szakon vagyok,nah itt kemény a matek ez a MATEK,elméleti nagyon ezt annyira nem csipázom de a gyakorlati matekot szeretem a mai napig

2009. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

az igen ..gratulálok :)

hát megpróbálok majd gyakorolni meg ilyenek..

2009. aug. 18. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:
perszeee...a minden nap matekozás kötelező ha meg akarod érteni. Nem csak a matekkel hanem minden reál tantárggyal rendszeresen kell foglalkozni. A rendszeresség alatt nem azt értem, hogy minden hónapban megoldasz egy feladatot (mert az is rendszer), hnem kb minden második nap ha nem is minden nap. Lényeg, h kell foglalkozni vele.
2009. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10:16-os vok,szal ajánlom neked a tanuláskontroll tanfolyamot ,www.tanulaskontroll.hu most megyek én is.Szerintem érdemes lenne neked is elmenni.
2009. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!