előreköszi!:):DDD2012. nov. 20. 22:23
1/2 anonim válasza:
x*0,1/(x+5)=0,02
x*0,1=0,02*(x+5)
x*0,1=0,02*x+0,1
x*0,08=0,1
x=1,25 dl
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm..
2012. nov. 21. 18:21