2012. nov. 19. 19:09
1/4 anonim válasza:
4 óra alatt 4*8200liter=32800 liter
Az alapkör területe: 3,75^2*Pi=44,179 m2.
A térfogat így: 32800=44,179*m.
Ebből pedig: m=742,43 méter
(egy kicsit irreális, biztosan ezek az adatok?)
2/4 bongolo válasza:
82000 liter = 82 m³
Azzal már nem irreális az eredmény, csak 74 centi.
3/4 bongolo válasza:
:)
Bár a 82000 liter az tényleg 82 m³, de nem tudom, honnan vettem ezt az adatot :) Szóval 32800 liter = 32,8 m³. És azzal jön ki a 74 centi.
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 20. 19:48