2012. nov. 10. 20:47
1/1 anonim válasza:
m(C2H4)=56g
n=2mol
C2H4+H2=C2H6
2molC2H4 2mol H2
n(H2)=2mol
V(moláris)=24,5dm/mol
V(H2)=24,5*2=49dm^3