#házi feladat #témakörből
2012. nov. 6. 17:35
1/3 anonim válasza:
1.
t=5 s
a=9.81 m/s^2=kb. -10
v=a*t+v0=50 m/s
2.
4=10t
t=0.4 s
s=a/2*t^2=0.8 m
2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2012. nov. 6. 17:48
3/3 nemtomafizikat válasza:
Én is választ kaptam :) Köszi :)