Most itt vagy 150 az eredmény vagy 25. A lényeg, h nemtudom h összeadni kell vagy szorozni.2012. nov. 4. 14:16
1/2 anonim válasza:
szorozni kell
nők*férfiak
(6 alatt a 4) *(5 alatt a 3)=15*10=150
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. nov. 4. 15:35