arányosság2012. okt. 17. 19:11
1/6 anonim válasza:
wáá ugyan ezt raktam ki 1 perce. de én sem tudom. neked meg van a c feladat??
2/6 A kérdező kommentje:
nekem már az összes csak a d nincs kész :) a c már kész van
c(:
2012. okt. 17. 19:24
3/6 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
a + 4/3a + 5/4 * 4/3a = 27,6
a + 4/3a + 5/3a = 27,6
a + 3a = 27,6
4a = 27,6
a = 6,9
b = 4/3 * 6,9 = 9,2
c = 5/4 * 9,2 = 11,5
ellenőrzés
6,9 + 9,2 + 11,5 = 27,6
27,6 = 27,6
4/6 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Egyébként ez hanyadikos feladat?
6/6 A kérdező kommentje:
a mai matekórán pfff nem nagyon értem mert nagyon sok minden történt :)
2012. okt. 17. 19:31