2012. máj. 17. 16:22
1/1 anonim válasza:
T=a*b
287,4=a*b
287,4/a=b
sin25°38'=a/e
0,43*e=a
e=a/0,43
a^2+b^2=e^2
a^2+(287,4/a)^2=(a/0,43)^2
a^2+82599/a^2=a^2/0,185
0,185*a^4+15280=a^4
15280=0,815*a^4
18748,5=a^4
11,7=a
287,4=a*b
287,4=11,7*b
24,56=b