Matematikai kérdések: 2x√ (-2) ²+3x√ (3) ²=? , √169-√13²+√289⁄4⁄3⁄ 1=? tudnátok nekem segíteni e feladatokban?


2012. okt. 10. 18:20
 1/3 anonim válasza:

1.feladat

2x+2+3x+3=?

5x=-5

x=-1

Nem biztos,hogy jó

2012. okt. 10. 18:40
 2/3 anonim ***** válasza:
wolframalpha.com
2012. okt. 10. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
2x√(-2)² + 3x√(3)² = 2x√4 + 3x√9 = 2x*2 + 3x*3=4x+9x=13x
2012. okt. 11. 06:19