2012. okt. 10. 18:20
1/3 anonim válasza:
1.feladat
2x+2+3x+3=?
5x=-5
x=-1
Nem biztos,hogy jó
3/3 anonim válasza:
2x√(-2)² + 3x√(3)² = 2x√4 + 3x√9 = 2x*2 + 3x*3=4x+9x=13x