A/[]x(-10)-1=-51 B/(22+[])x(-6)=-132 C/([]-25)x(-189)=0
D/ 137x(-95)x[]x28=0 E/(25-[])x(-31-[])=0
F/ []:(-12)+(-200)=-100 G/(-800):[]-300=-500
H/ (292+[]):(-100)=-1 I/(-225):(15+[])=1
J/ (-12-[])x(321-[])=0 []=négyzet csak így tudtam az x=szorzás
2012. szept. 24. 15:37
1/2 BKRS válasza:
A/[]x(-10)-1=-51
[]x(-10)=-50
[] = 5
B/(22+[])x(-6)=-132
22+[]=22
[] = 0
C/([]-25)x(-189)=0
[]-25 = 0
[] = 25
D/ 137x(-95)x[]x28=0
[]=0
E/(25-[])x(-31-[])=0
[]=25 vagy []=-31
F/ []:(-12)+(-200)=-100
[]:12 = 100
[]=1200
G/(-800):[]-300=-500
-800:[] = -200
-800 = -200*[]
[] = 4
H/ (292+[]):(-100)=-1
292+[] = 100
[] = -192
I/(-225):(15+[])=1
-225 = 15+[]
[] = -240
J/ (-12-[])x(321-[])=0
[]=-12 vagy []=321
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél!
2012. szept. 26. 07:53