2012. szept. 23. 15:12
1/2 anonim válasza:
megcsinálod egyedül. pl 2^18=2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2
3^(-2)= 1/9
6^(1/5)= ötödikgyök(6)
2/2 vurugya béla válasza:
Vagy normálalakkal pl.
234^3=(2,34*10^2)^3=2,34^3*10^6
Valójában azért nem lehet Neked jól segíteni, mert fogalmunk sincs, hogy miféle táblázat áll rendelkezésre és hogy pontosan mit kellene ezzel kiszámolni.