Mi van ha a hatvány táblázatban nincs benne az a szám amelyik nekem kell?

2012. szept. 23. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

megcsinálod egyedül. pl 2^18=2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2

3^(-2)= 1/9

6^(1/5)= ötödikgyök(6)

2012. szept. 23. 15:18
 2/2 vurugya béla ***** válasza:

Vagy normálalakkal pl.


234^3=(2,34*10^2)^3=2,34^3*10^6


Valójában azért nem lehet Neked jól segíteni, mert fogalmunk sincs, hogy miféle táblázat áll rendelkezésre és hogy pontosan mit kellene ezzel kiszámolni.

2012. szept. 23. 15:35