42°33' hány fok?2012. szept. 19. 15:48
1/2 anonim válasza:
0,33/60=0,0055
0,0055*100=0.55
42,55°
2/2 anonim válasza:
Nem értem, miért kellett két lépés
33 szögperc = 33/60 fok ennyi.
Nincs semmi ok rá, hogy a 0,33-at osszuk.