Köszönöm!2012. szept. 10. 16:27
1/5 anonim válasza:
6*(x+4)^2=6*x^2+480
ebből x=8
eredeti térfogat=6*8^2=384 cm^2
2/5 A kérdező kommentje:
ezt nem értem!
az a hatos mit jelent ?
2012. szept. 10. 20:24
3/5 A kérdező kommentje:
hülye vagyok!
a felszín képlete -.-""
most már értem, nagyon köszönöm!
2012. szept. 10. 20:28
4/5 anonim válasza:
Nem az eredeti felszíne, hanem az eredeti térfogata volt a kérdés.
5/5 anonim válasza:
A 6-os az a kocka lapjainak száma.
Bocs, tényleg a térfogat volt a kérdés: 8^3