Előre is köszi!2012. szept. 5. 17:12
1/2 anonim válasza:
Egyszerűen elosztod a számlálót a nevezővel.
Pl 2/3=2:3=0,66666 (2-őt elosztom 3-mal)
12/5=12:4=2,4 (12-őt elosztom 5-el)
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. szept. 5. 18:33