2012. jún. 17. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
x=0-ra helyből 3 jön ki O.o
2012. jún. 17. 15:08
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Csak akkor igaz, ha x=2, bármi mást írsz be, nem lesz igaz.

Ugyanis ez egy olyan egyenlet, hogy x^2-4x+3=-1, ami átrendezve x^2-4x+4=0, ami a másodfokú megoldóképlet alapján X(1)=2 és x(2)=2, ugyanis a diszkrimináns=0, tehát az egyenlet megoldásai (4+0)/2 és (4-0)/2

2012. jún. 17. 15:28
 3/3 Dörmögő_Dömötör válasza:
Ez egy ostoba feladat. Amit igazolni kellene, az nyilvánvalóan képtelenség.
2012. jún. 22. 20:00