2012. máj. 17. 17:37
1/2 anonim válasza:
x+3=1/2*(y-6)
x-6=1/3*y
ha jól értettem amit írtál.
tehát x=6+y/3
2*y/6 +12/2 = 3*y/6 - 3/2 azaz y/6=15/2
innentől egyszerű.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 17. 20:28