b feladat:
a=6cm
b=?
ma=3,6cm
mb=4cm
T=21,6 cm2
hogyan kell kiszámítani a b-t?
c) feladat.:
a=?
b=?
ma=4cm
mb=5cm
T=12cm2
14/L
2012. máj. 14. 19:29
1/1 anonim válasza:
a*ma=T
és b*mb=T
Vagyis b=T/mb és a=T/ma