2012. máj. 14. 15:43
2/13 A kérdező kommentje:
0^2 ez jó megoldás lehet?
2012. máj. 15. 08:56
3/13 A kérdező kommentje:
egyébként köszi,de én nem erre gondoltam.
2012. máj. 15. 08:57
4/13 anonim válasza:
"0^2 ez jó megoldás lehet?"
Igen, jó megoldás. Csak tudom, 6 évig matek tagozatra jártam.
"egyébként köszi,de én nem erre gondoltam."
Szívesen. Gondolatolvasó meg nem vagyok.
5/13 A kérdező kommentje:
nem vitatom a képességeid,csak más megoldásra számítottam.
2012. máj. 17. 09:44
6/13 B Emil válasza:
Én sem vitatom senki képességét, de szerintem van más lehetőség is. Ha arra gondolsz, hogy 5^2=3^2+4^2. Ennek az összegnek a segítségével megoldható a felírás.
7/13 A kérdező kommentje:
köszi,de nem megy a megoldás
2012. máj. 30. 09:39
8/13 B Emil válasza:
5^2012 = 5^2•5^2010=(3^2+4^2)•5^2010=3^2•5^2010+4^2•5^2010= .....
10/13 A kérdező kommentje:
(3^2*5^2*5^2008)+(4^2*5^2*5^2008)=(15^2*5^2*5^2006)+
(20^2*5^2*5^2006)...?
2012. jún. 1. 19:40